Arno River View Apartment Terraces, Free Parking

Belangrijkste voorzieningen

  • 140 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    3-slaapkamer Arno River View Apartment Terraces, Free Parking Florence heeft een uitstekende ligging in de Saude wijk van Florence, op 2 km afstand van religieuze bezienswaardigheden zoals de Sint-Laurenskerk, en biedt een kapsalon. Als je van sport houdt, biedt dit 140 m² grote appartement yoga-instructie om ook op reis te kunnen blijven sporten.

    Ontdek de galerij, die in de buurt van dit appartement te vinden zijn, maak een wandeling naar de San Miniato al Monte, die binnen 10 minuten rijden gelegen is. Een wandeling van 30 minuten brengt u naar het centrum van Florence.

    Deze 2-badkamer accommodatie biedt een uitzicht op de tuin. Voor extra gemak zijn een bidet, een inloopdouche en een apart toilet beschikbaar bij dit appartement. Verder kunt u genieten van een haardroger, kamerjassen en badlakens in de badkamer.

    Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt Arno River View Apartment Terraces, Free Parking zelfvoorzienende opties zoals koffie- en theefaciliteiten, keukengerei. Florence Amerigo Vespucci ligt op afstand van 5 km van Arno River View Apartment Terraces, Free Parking en Lanza Madonnone busstation is op 200 meter hier vandaan. Deze accommodatie heeft een solarium voor de ontspanning van de gasten. Toegang tot een ijsbaan is beschikbaar voor actieve gasten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 11:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer048017LTN11230,IT048017C2RI787T99

    Kameropties bij Arno River View Apartment Terraces, Free Parking Florence

    Deze 2-badkamer accommodatie biedt een uitzicht op de tuin. Voor extra gemak zijn een bidet, een inloopdouche en een apart toilet beschikbaar bij dit appartement. Verder kunt u genieten van een haardroger, kamerjassen en badlakens in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Arno River View Apartment Terraces, Free Parking Florence Natuur foto Arno River View Apartment Terraces, Free Parking Florence In de buurt foto Arno River View Apartment Terraces, Free Parking Florence Natuur foto Arno River View Apartment Terraces, Free Parking Florence Buitenkant foto Arno River View Apartment Terraces, Free Parking Florence Buitenkant foto Arno River View Apartment Terraces, Free Parking Florence Buitenkant foto Arno River View Apartment Terraces, Free Parking Florence Buitenkant foto Arno River View Apartment Terraces, Free Parking Florence Buitenkant foto Arno River View Apartment Terraces, Free Parking Florence Buitenkant foto Arno River View Apartment Terraces, Free Parking Florence Buitenkant foto
    Appartement met Drie Slaapkamers

    Grootte: 140 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Arno River View Apartment Terraces, Free Parking Florence

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Florence Amerigo Vespucci
    10.3 km

    Treinstations (1)

    Campo di Marte Station
    1.4 km

    Bezienswaardigheden (8)

    Santa Croce
    2 km
    Galleria dell'Accademia
    2.5 km
    Duomo - S.Maria del Fiore -
    2.6 km
    Palazzo Strozzi
    2.9 km
    Palazzo Pitti
    3 km
    Santa Maria Novella
    3.1 km
    Sint-Laurensbasiliek
    3.1 km
    Salvatore Ferragamo Museum
    4.9 km

    Gastbeoordelingen van Arno River View Apartment Terraces, Free Parking Florence

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Arno River View Apartment Terraces, Free Parking?
      De grootte van Arno River View Apartment Terraces, Free Parking is 140 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Arno River View Apartment Terraces, Free Parking Florence